سمینار زندگی با استرس کمتر : ترس از عدم موفقیت

مجموعه سمینار های "زندگی با استرس کمتر "

 دوست دارید قدم های بزرگی بردارید. گاهی برخی از شما قدمهایی هم برداشته اید. توانایی هایی دارید، موفقیت هایی هم داشته اید اما می ترسید که در نهایت به اهدافتان نرسید ، می ترسید که موفق نشوید؟

به این سمینار بیایید و زندگی تان را تغییر دهید!

ترس از عدم موفقیت گریبانگیر بسیاری از افرادی است که با استرس دست و پنجه نرم می کنند. دانشجویان ، زنان خانه دار، زنان شاغل ، جوانانی که در تلاش برای به دست آوردن توانایی های جدید و مهارت های تخصصی هستند، زنان تحصیلکرده ای که هرگز وارد محیط کار نشده اند، زنانی که دوست دارند کار کنند اما خود را با موفقیت های شغلی دور می بینند ، همه ی شما از افکاری در رنج هستید که عامل ترسهای شما و دیگر احساسات منفی شماست ، افکاری که عامل برخی از رفتارهایی است که در نهایت شما را از موفقیت دورتر می کند.

وقت آن است که قدمی دیگر بردارید.   این بار برای خودتان و برای آینده ای که به گام ها و تصمیم ها و نگرش های صحیح و منطقی شما وابسته است.

¨ علت ترسهایتان را پیدا کنید 

¨ افکارتان را بازسازی کنید                                            

¨ با ترس ازعدم موفقیت بهترمقابله کنید 

¨ نقاط قوت تان را پیدا کنید

¨   احساس بهتری پیدا کنید و بهتر عمل کنید         

سمینار اول : ترس از عدم موفقیت چهارم ماه می ، سمینار دوم عزت نفس یازدهم ماه می 2014 ساعت 2 تا 3:30 بعد از ظهر

مهلت ثبت نام برای شرکت در "سمینارهای زندگی با استرس کمتر" جمعه قبل از روز برگزاری به پایان می رسد. سمینار اول ترس از عدم موفقیت روز چهارم ماه می 2014  و  سمینار دوم عزت نفس 11 می 2014 برگزار می شود. شرکت در هر سمینار به صورت جداگانه و برای همه ی بانوان آزاد است. هزینه ی ثبت نام 45 دلار است. برای اطلاعات بیشتر درباره ی سمینار اول به پوستر آن مراجعه بفرمایید.

/ 0 نظر / 5 بازدید