کارگاه آموزشی درمانی آگاهی هیجانی

کارگاه آموزشی درمانی آگاهی هیجانی ویژه بانوان

زوایای مختلف عواطف و هیجانات خود را بشناسید. تفاوت میان هیجان های مختف تان ، نحوه ی ابراز آن ها ، اصلاح ابراز عواطفتان را بیاموزید.  این کارگاه تا پایان سال 92 برگزار خواهد شد.

هدف این کارگاه افزایش خودآگاهی عاطفی ( هیجانی) شرکت کنندگان است . هیجان ها و عواطف غیر از افکار ما هستند، در حالی که کنترل آن ها گاه به کنترل افکار و رفتار های ما نیز کمک می کند. تحقیقات نشان می دهند بسیاری از مشکلات ما در روابط میان فردی به دلیل عدم آشنایی ما عواطف و احساسات خود یا دیگران است. همین ناآشنایی منجر  به واکنش های نامطلوب و ناخواسته نسبت به دیگران یا خودمان می شود. آیا می دانید بسیاری از سوء تفاهم هایی که در روابط اجتماعی ما ایجاد می شود به این دلیل است که از کودگی نیاموخته ایم چگونه احساساتمان را به نحو مطلوبی ابراز کنیم، به همین دلیل در آن موقعیت های عاطفی و هیجانی احساس می کنید دیگران درکتان نکرده اند و واکنش خوبی به شما نشان نداده اند.

در کارگاه آموزشی - درمانی آگاهی هیجانی با تکنیک های روانشناختی و ابزارها و رسانه های هنری گامی در جهت بهبود سلامت روانی خود بردارید. با عواطف خودتان آشنا می شوید، نقاط ضعف هیجانی تان را فراتر از آنچه تصور می کردید شناسایی می کنید و می اموزید عواطفتان را به نحو سازنده و نه سرکوب کنند مهار کنید.

ارائه کنندگان کارگاه: زینب عابدینی نسب ( کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و عضو OACCPP) و لیلی شرکت هنرمند و گرافیست

برای شرکت در این کارگاه  و رزرو جای خود ایمیل بزنید

zainab.abedini@gmail.com

/ 0 نظر / 6 بازدید